KONST / Litografier / Litografier 15652038
nr 1565 2038
Litografier
4 st, Stockholmsmotiv, modell äldre. Bildmått: 16x23 cm, yttermått inklusive ram: 30x36 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:22:38
25/9 18:54:27
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm